(+420) 739 126 464
(+420) 222 541 223
info@sten-skrine.cz
 
Vzorková prodejna

Seifertova 85, 130 00 Praha 3

Czech English German Russian

Služby architekta

Máte jasnou představu o své nové kuchyni? Můžete rovnou navštívit naší novou prodejnu na vestavěné skříně v Seifertově ulici 85 v Praze 3, kde Vám na počkání připravíme návrh Vaší nové kuchyně na míru a její 3D vizualizaci.

Pokud rádi vyslechnete rady odborníka, protože chcete docílit dokonale navržené kuchyně na míru, která skvěle zapadne do Vašeho interiéru a bude splňovat veškeré technické parametry, doporučujeme Vám službu bytového architekta.

Architekt Vám poradí s výběrem stylu a barevného provedení kuchyně na míru a navrhne vhodné uspořádání jednotlivých prvků kuchyňské linky. V případě začlenění kuchyně na míru do obývacího pokoje navrhne řešení, které bude maximálně vyhovující pro všechny členy Vaší rodiny. V takových případech je poradenství architekta neocenitelné.

Kuchyně na míru od architekta

Bytový architekt Vám odborně poradí, kolik prostoru je nutné pro kuchyň na míru vyčlenit. Dále doporučí barevné provedení kuchyně na míru a vhodné typy materiálů s ohledem na ostatní zařízení Vašeho bytu. Architekt také navrhne rozmístění jednotlivých zón kuchyňské linky tak, aby byla kuchyně funkční a dobře sloužila svým majitelům při každodenním vaření.

Ani estetická stránka kuchyně na míru není upozaďována. Skoro každým rokem trh zaplavují nové materiály a jejich barevná provedení a novinek v této oblasti stále přibývá. Díky tomu je možné vzhledově přizpůsobit kuchyň na míru jejímu okolnímu prostředí.

A kdo jiný se v tom vyzná lépe než bytový architekt?

artDesign

  • ArtDesign - kuchyně, příklad 010
  •  
  • ArtDesign - vestavěné skříně, příklad 001
  •  
  • ArtDesign - kuchyně, příklad 005
  •  
  • ArtDesign - vestavěné skříně, příklad 040

Potřebujete poradit?

Neváhejte nás kontaktovat na čísle 739 126 464, e-mailem na info@sten-skrine.cz nebo prostřednictvím kontaktního formuláře