(+420) 739 126 464
(+420) 222 541 223
info@sten-skrine.cz
 
Vzorková prodejna

Seifertova 85, 130 00 Praha 3

Czech English German Russian

Výroba nábytku na míru Praha

Firma STEN s.r.o. v Praze vznikla v roce 2000. Od samého začátku její hlavní a jediná činnost je výroba nábytku z lamina nejen v Praze, ale i jejím okolí. Jsou to na míru vyráběné vestavěné šatní skříně s posuvnými dveřmi.

Výroba nábytku na míru Praha - Skříň

Firma STEN s.r.o. patří v Praze a středních Čechách mezi uznávané výrobní firmy. Toto postavení si za ta léta na trhu vytvořila díky své kvalitně a rychle prováděné práci a kroku držícímu s přicházejícími novými trendy v oblasti výroby nábytku.

Šatní skříně s posuvnými dveřmi dodané firmou STEN s.r.o. mohou ve Vašem bytě nejen účelně sloužit jako úložný prostor na šaty, boty, sportovní potřeby, ložní prádlo, úklidové prostředky, ale také jako součást bytového zařízení.

Nábytek můžeme sladit s ostatním vybavením v bytě, nebo naopak se mohou svým vzhledem stát dominantním a obdivovaným kusem. K velké vestavěné šatní skříni je možné vyrobit také komody, knihovny apod. Nábytek na míru vybíráme na základě účelnosti a designu.

Výroba nábytku Praha a trendy

Dnešním trendem je také nábytek na míru v podobě solitéru, který je osaměle stojící - komody, knihovny a skřínky. Vše lze vyrobit v jednotném designu skříně na míru a vybavit posuvnými dveřmi, klasickými pantovými dvířky nebo zásuvkami v kombinaci s barevnými skly ve výplních dvířek.

Vnitřní část skříně s posuvnými dveřmi

Pro vnitřní vestavbu používáme laminové desky, z kterých se vyrábějí příčky, police, šuplíky a množství doplňků, jako jsou šatní tyče, věšáky na kravaty a kalhoty, drátěné koše, držáky na hadici vysavače apod.

Vnější část skříně s posuvnými dveřmi

Za hlavní vnější část považujeme především dveře. Krásný vzhled a co nejdelší životnost posuvných dveří zaručuje kvalitní, odolný a dekorativní materiál. Na výplně dveří se používají lamina v nejnovějších trendy odstínech, zrcadla, skla mléčná a barevná jako jsou velmi dekorativní Lacobely.

Komfort posuvných dveří, které jsou nejvíce viditelné a vytváří celkový dojem skříně, dotvoří kvalitní kování. Jedná se o hliníkové rámy, do kterých jsou různé výplně zasazeny, dělící lišty a kolejnice. Toto kování je v několika barevných provedeních a má desetiletou záruční dobou.

Kontaktujte nás zde:

tel./fax: 222 541 223
mobil: 739 126 464
email: info@sten-skrine.cz

O expresní návrh skříně se stará náš Online návrhář.

Potřebujete poradit?

Neváhejte nás kontaktovat na čísle 739 126 464, e-mailem na info@sten-skrine.cz nebo prostřednictvím kontaktního formuláře