(+420) 739 126 464
(+420) 222 541 223
info@sten-skrine.cz
 
Vzorková prodejna

Seifertova 85, 130 00 Praha 3

Czech English German Russian

Vestavěné skříně Praha a vestavné skříně Praha

Společnost STEN s.r.o. nabízí vestavěné skříně a vestavné skříně v Praze a působí na českém trhu s vestavěným nábytkem již 15 let. Naší vizitkou jsou tisíce spokojených zákazníků. Odměnou pro nás jsou lidé, kteří se k nám vrací s dalšími objednávkami nebo naší práci doporučí svým příbuzným či známým. Je to pro nás impuls k dalšímu rozvoji a zlepšování nabídky a kvality našeho sortimentu výrobků.

Vestavěné skříně a vestavné skříně v Praze

Vestavěné skříně Praha - Prodejna

Oblast naší působnosti pro výrobu vestavěných skříní je Praha a její širší okolí. Jestliže máte ve svém bytě málo místa pro regály a klasické skříně a potřebujete-li přesto hodně úložného prostoru, potom je nábytek vestavěný na míru ideálním řešením. Vestavěné skříně na míru ode zdi ke zdi a od podlahy až ke stopu využívají optimálně prostor, který je v daném případě k dispozici. Největší výhodou vestavěných skříní je jejich rozměrové přizpůsobení téměř každé prostorové situaci.

Každý náš zákazník si může společně s naším odborným pracovníkem navrhnout takovou šatní skříň, která v maximální míře vyhovuje jeho stylu a místu, a která je uvnitř důmyslně navržena tak, aby jste do ní mohli účelně uložit vše, co jste si naplánovali. Velké množství doplňků do šatních skříní Vám zaručí její co nejúčelnější vnitřní uspořádání. V první řadě totiž nezáleží na velikosti vaší šatní skříně, ale na tom, jak účelně je uvnitř zařízená.

Jednou z nesporných výhod vestavěné skříně či vestavné skříně je použití posuvných dveří. Na rozdíl od klasických otočných dveří nepotřebují posuvné dveře při otevírání žádný prostor před nábytkem. Další jejich výhodou je téměř neomezená variabilita materiálů, které lze použít na jejich výplně. Posuvné dveře dodají místnosti elegantní vzhled.

Kontaktujte nás zde:

tel./fax: 222 541 223
mobil: 739 126 464
email: info@sten-skrine.cz

O expresní návrh skříně se stará náš Online návrhář.

Potřebujete poradit?

Neváhejte nás kontaktovat na čísle 739 126 464, e-mailem na info@sten-skrine.cz nebo prostřednictvím kontaktního formuláře