(+420) 739 126 464
(+420) 222 541 223
info@sten-skrine.cz
 
Vzorková prodejna

Seifertova 85, 130 00 Praha 3

Czech English German Russian

Skříně na míru Praha

Skříně na míru Praha v dnešní době potřebuje snad každý. Neměly by chybět již v žádném bytě, ať je velký nebo malý. Vždy se najde prostor, kam se skříně na míru mohou umístit. Skříně na míru Praha -  prodejna

Vestavné skříně na míru pomáhají vyřešit nedostatek prostoru ve Vašem bytě, využít každý centimetr v interiéru. Přizpůsobí se i atypickému prostoru, čímž je například zkosený strop, nerovné zdi, výklenky apod. Mohou se nainstalovat nejen do předsíně, obýváku, do ložnice, do dětského pokoje, do kanceláře, ale i na půdu, pod schodiště či do garáže.

Skříně na míru Praha vyrábíme již patnáctým rokem a dodáváme je nejen v Praze, ale i po celých středních Čechách. Průzkum českého trhu vykazuje každým rokem fakt, že lidé mají stále hodně věcí, které potřebují někde uskladnit a schovat.

Proto naše firma STEN s.r.o. v tomto pomáhá lidem v Praze a okolí a nabízí řešení v podobě skříně na míru.

Vestavěné či vestavné skříně na míru Praha

V dnešní době skříně na míru Praha však neslouží pouze jako úložné prostory, ale stávají se také ozdobným a obdivuhodným prvkem v domácnostech a to díky moderním a kvalitním materiálům, které používáme k jejich výrobě.

Skříně na míru vyrábíme v nepřeberném množství kombinací krásných materiálů. Toto se hlavně týká posuvných dveří, které jsou ozdobou skříní na míru a tím i celé místnosti. Skříně na míru mají posuvné dveře, u kterých se zvolené výplně vkládají do lehkých, pevných hliníkových rámů, které jsou dekorativním prvkem dveří a zároveň svou kvalitou splňují svůj účel lehkého a bezhlučného posouvání. Dveře u skříně na míru samozřejmě mohou být také skládací, otočné nebo klasické otevírací na panty.

Kontaktujte nás zde:

tel./fax: 222 541 223
mobil: 739 126 464
email: info@sten-skrine.cz

O expresní návrh skříně se stará náš Online návrhář.

Potřebujete poradit?

Neváhejte nás kontaktovat na čísle 739 126 464, e-mailem na info@sten-skrine.cz nebo prostřednictvím kontaktního formuláře