(+420) 739 126 464
(+420) 222 541 223
info@sten-skrine.cz
 
Vzorková prodejna

Seifertova 85, 130 00 Praha 3

Czech English German Russian

Šatní skříně s posuvnými dveřmi

Skříne s posuvnými dveřmi

Firma STEN s.r.o. v Praze vznikla v roce 2000. Od samého začátku její hlavní a jediná činnost je výroba nábytku z lamina. Jsou to na míru vyráběné šatní skříně s posuvnými dveřmi.

Firma STEN s.r.o. patří v Praze a středních Čechách mezi uznávané výrobní firmy. Toto postavení si za ta léta na trhu vytvořila díky své kvalitně a rychle prováděné práci a kroku držícímu s přicházejícími novými trendy.

Šatní skříně s posuvnými dveřmi dodané firmou STEN s.r.o. mohou ve Vašem bytě nejen účelně sloužit jako úložný prostor na šaty, boty, sportovní potřeby, ložní prádlo, úklidové prostředky, ale i jako součást bytového zařízení.

Skříně s posuvnými dveřmi a barvy

Skříně s posuvnými dveřmi můžeme sladit s ostatním nábytkem v bytě, nebo naopak se mohou svým vzhledem stát dominantním a obdivovaným kusem. K velké vestavěné skříni s posuvnými dveřmi také můžeme nabídnout výrobu a dodání solitéru. Dnešním trendem je také nábytek na míru v podobě solitéru, který je osaměle stojící v podobě komod, knihoven a skříněk. Je možné je také vyrobit v podobě skříně s posuvnými dveřmi, s klasickými pantovými dvířky nebo se zásuvkami v kombinaci s barevnými skly ve výplních dvířek.

Šatní skříně s posuvnými dveřmi vybíráme na základě účelnosti a designu.

Vnitřní část šatní skříně s posuvnými dveřmi

Pro vnitřní vestavbu používáme laminové desky, ze kterých se vyrábějí příčky, police, šuplíky a množství doplňků jako jsou šatní tyče, kravatníky, kalhotovníky, drátěné koše, držáky na hadici vysavače apod.

Vnější část skříně s posuvnými dveřmi

Za hlavní vnější část považujeme hlavně dveře. Krásný vzhled a co nejdelší životnost posuvných dveří zaručuje kvalitní, odolný a dekorativní materiál. Na výplně dveří se používají lamina v nejnovějších trendy odstínech, zrcadla, skla mléčná a barevná, jako jsou velmi dekorativní Lacobely.

Komfort posuvných dveří, které jsou nejvíce viditelné a vytváří celkový dojem skříně, dotvoří kvalitní kování. Jedná se o hliníkové rámy, do kterých jsou různé výplně zasazeny, dělící lišty a kolejnice.

Toto kování je v několika barevných provedení a má desetiletou záruční dobou.

Kontaktujte nás zde:

tel./fax: 222 541 223
mobil: 739 126 464
email: info@sten-skrine.cz

O expresní návrh skříně se stará náš Online návrhář.

Potřebujete poradit?

Neváhejte nás kontaktovat na čísle 739 126 464, e-mailem na info@sten-skrine.cz nebo prostřednictvím kontaktního formuláře