(+420) 739 126 464
(+420) 222 541 223
info@sten-skrine.cz
 
Vzorková prodejna

Seifertova 85, 130 00 Praha 3

Czech English German Russian

Šatní skříně Praha

Šatny nebo šatní skříně Praha mohou být součástí jakéhokoliv druhu interiéru. Tím, že jsou vyráběné na míru a že je samozřejmostí individuální výběr použitých materiálů, se dokáží svým vzhledem a rozměry přizpůsobit každému interiéru.

Šatní skříně Praha

Každá šatní skříň od firmy STEN je originálem. Společnost STEN působí na trhu s nábytkem na míru již 15 let. Za tuto dobu si získala v Praze a jejím širším okolí pověst spolehlivého a kvalitního dodavatele šatních skříní. Je toho důkazem  velké množství spokojených zákazníků, kteří se k nám opakovaně vracejí.

Šatní skříně v první řadě plní v každé domácnosti funkci praktickou, tzn. uskladnění oblečení a dalších věcí. Proto je velmi důležité šatní skříň správně navrhnout. S tím Vám pomohou naši odborně školení zaměstnanci, kteří Vám poradí s návrhem vnitřního uspořádáním skříně a s výběrem materiálů.

Šatní skříně a stěny Praha

Použití posuvných dveří je skvělým způsobem, jak se vyrovnat s nedostatkem prostoru potřebného k otevírání klasických pantových dveří. Celkový vnější vzhled šatní skříně můžete podstatně ovlivnit výběrem výplně dveří a v neposlední řadě typem a barvou dveřních rámů.

V posledních letech zůstávají hitem v oblasti interiérového designu lakovaná a matovaná dekorativní skla Lacobel a Matelac. Lacobel jsou čirá skla z jedné strany pokrytá vysoce kvalitním neprůhledným lakem v mnoha pastelových, pestrých a kovových odstínech. Matelac je sklo, jehož jedna strana je lakovaná a druhá matovaná. Matelac upoutá svým saténovým povrchem. Tato skla jsou ideální jako výplň do posuvných dveří a perfektně doplňují ostatní materiály používané k výrobě vestavěných skříní - dodají interiéru charakter originality a elegance.

Kontaktujte nás zde:

tel./fax: 222 541 223
mobil: 739 126 464
email: info@sten-skrine.cz

O expresní návrh skříně se stará náš Online návrhář.

Potřebujete poradit?

Neváhejte nás kontaktovat na čísle 739 126 464, e-mailem na info@sten-skrine.cz nebo prostřednictvím kontaktního formuláře